Mycie elewacji oraz malowanie elewacji

Wielkomiejski klimat nie sprzyja zachowaniu czystości budynków. Spaliny, smog i kurz powodują zabrudzenia, do których usunięcia nie zawsze wystarczy zwykła woda.

Technika mycia i czyszczenia elewacji jest dopasowywana każdorazowo indywidualnie. Głównym wyznacznikiem jest rodzaj elewacji, do której dobierana jest metoda mycia i czyszczenia oraz specjalistyczne środki, które zostaną w tym celu wykorzystane.

Bez względu na to z jakich materiałów jest elewacja (szkło, cegła czy tynk), pierwotny wygląd fasady zostanie w pełni przywrócony. Dzięki pracy na wysokościach nawet najbardziej utrudniony dostęp do elewacji nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Dokładne czyszczenie całej powierzchni odbywa się za pomocą środków odpowiednich do określonego rodzaju powierzchni. Jeśli na elewacji pojawiły się grzyby, mech czy inne mikroorganizmy, przystępuję także do odgrzybiania specjalistycznymi preparatami oraz zabezpieczenia na przyszłość powierzchni.

Elewację należy także sprawdzić pod kątem zacieków, nalotów czy uszkodzeń mechanicznych i w razie konieczności uzupełnić powstałe ubytki oraz wykonać konieczne naprawy.

Usługa mycia i czyszczenia wykonywana jest zarówno na budynkach mieszkalnych (domach, blokach) jak i budynkach komercyjnych i przemysłowych (biurowce, hale itp).

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa