Na pewno każdego dnia mijasz wielkie reklamy umieszczone na billboardach. Często zawieszone są na dużych wysokościach i oczywiście w miejscach najbardziej uczęszczanych. Nie ma się czemu dziwić. Wielkoformatowe reklamy to jedna z najskuteczniejszych form promocji firmy czy produktu.

Jednak te reklamy nie wieszają się tu same. Tym bardziej że często pojawiają się na trudno dostępnych przestrzeniach. Pomiędzy gęstą zabudową w centrum albo po prostu bardzo wysoko. Komu powierzyć ich zmianę i montaż? Tylko fachowcom od dużych wysokości.

Zmiany bilbordów na dużych wysokościach

Oczywiście, im większa tablica reklamowa, tym lepiej. Im wyżej zawieszona, tym dotrze z przekazem do większej grupy potencjalnych odbiorców. Dlatego większość przedsiębiorców takie reklamy nie montuje na płotach, a naprawdę wysoko. W końcu tu liczy się przede wszystkim duży format. Bo wielkość ma znaczenie, prawda?

Komu zlecić montaż i zmianę takich reklam? Tylko profesjonalnym firmom. Tym bardziej, gdy billboard z reklamą umieszczony jest tak wysoko, że dostęp do niej jest tylko z dachu. W takiej sytuacji nie obejdzie się bez firmy świadczącej usługi alpinistyczne. I tu nie ma drogi na skróty.

Profesjonalny montaż i zmiana reklam na bilbordach zawsze należy powierzać profesjonalistom takim jak ja. Dzięki temu masz pewność, że umieszczona reklama będzie naklejona fachowo, równo i przede wszystkim szybko. A to nie jest wcale tak proste, jak może Ci się wydawać.

Kto zmienia reklamy na bilbordach?

Baner reklamowy jak już wiesz to nie lada wzywanie, jeśli mowa o jego montażu i zmianie. Już nawet nie chodzi o to, że jest to duży forma i trudno jest poradzić sobie z jego instalacją. Raczej chodzi o wysokość, na której jest montowany. O ile bowiem postawiony w polu czy przy trasie billboard nie sprawia takich problemów, o tyle ten zamontowany kilkanaście czy kilkadziesiąt metrów nad ziemią już tak. Dlatego samo postawienie billboardu to prosta sprawa.

Wyzwanie zaczyna się, gdy w grę wchodzi m.in. drapacz chmur. Po pierwsze masz do czynienia z dużą wysokością, po drugie z samą formą reklamy. Na pewno chcesz wiedzieć, na czym to polega w praktyce. Otóż każdy bilbord składa się z kilku kwadratowych części, które należy dopasować do siebie jak puzzle.

Czyli mówiąc wprost, nakleić je obok siebie, aby pasowały. W ten sposób tworzony jest duży plakat, który nieraz widziałeś na ścianie wieżowca. Zatem jak widzisz, nie jest to wcale łatwe. Dopasowanie poszczególnych elementów, gdy wisisz na pułapie kilkunastu metrów, to nie jest zadanie dla amatora. Tylko profesjonalista jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem. I tu dochodźmy do sedna.

Najlepiej z takim zleceniem poradzi sobie alpinista przemysłowy. Osoby, które nie znają technik alpinistycznych, nie poradzą sobie z tym. Tylko osoby doświadczone w pracy na linach i dużych wysokościach zapewnią profesjonalną wymianę i montaż reklamy na bilbordzie.

Zmiany reklam na bilbordach – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zawsze wymiana reklamy na billboardzie wiąże się z dużym ryzykiem. Przede wszystkim dlatego, że w grę wchodzą duże wysokości i każdy błąd może skończyć się tragicznie, a w najlepszym przypadku grozi utratą zdrowia. Dlatego, jeśli szukasz profesjonalisty, który zajmie się montażem i zmianą reklamy na Twoim bilbordzie, zaufaj specjaliście.

Od lat zajmuję się pracami na wysokości. Posiadam wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty, które gwarantują najwyższą jakość usług. Fachowy montaż reklam wymaga bowiem nie tylko odwagi i doświadczenia w pracy na wysokości, ale także doświadczenia. Praca przy zmianie reklam na bannerach to naprawdę niełatwe zadanie.

Trudne warunki atmosferyczne, deszcz, wiatr czy pełne słońce, nie ułatwiają wykonania zlecenia. Dlatego zawsze postaw na profesjonalistów. Tylko alpinista miejski jest w stanie wykonać zadanie szybko, dokładnie i starannie. Dzięki temu masz pewność, że reklama Twojej firmy dotrze do największej liczby potencjalnych klientów, szybciej niż myślisz.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się zmianą reklam na bilbordach, zapraszam do kontaktu.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa