Powierzony alpinistom przemysłowym profesjonalny montaż siatek na balkonach jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem. To funkcjonalne i estetycznie wyglądające zabezpieczenie tego miejsca, które można zauważyć na osiedlach mieszkaniowych, zarówno w mniejszych, jak i większych aglomeracjach miejskich.

Prace wysokościowe obejmują nie tylko czyszczenie i malowanie elewacji. Alpiniści przemysłowi coraz częściej wynajmowani są także do takich usług, jak montaż siatek na balkonach. Tego typu rozwiązanie stosuje się jako zabezpieczenie balkonu i znajdujących się na nim sprzętów przed ptakami.

Z kolei właściciele kotów i innych zwierząt domowych mogą zdecydować się na zakładanie siatek na balkonach, które zapobiegają wypadnięciu pupili. Działanie to jest wskazane szczególnie, gdy konstrukcja danego balkonu, w tym balustrada, posiada duże szczeliny, stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla małych zwierząt domowych, w tym kotów i psów.

Prace wysokościowe, obejmujące montaż siatek na balkonach, który można powierzyć naszej firmie, są także odporne na przegryzanie czy rozdarcie, spowodowane działaniem zwierząt domowych. Dzięki temu można mieć pewność, że stanowią one solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniami, wynikającymi z działania domowego pupila.

Profesjonalny montaż siatek na balkonach – zadanie dla alpinistów przemysłowych

Profesjonalne prace wysokościowe Warszawa, obejmujące montaż siatek na balkonach, powinny być poprzedzone uzyskaniem pozwolenia od administracji na wykonanie tego typu działań, przez właściciela danego mieszkania. Administracja mieszkaniowa uznaje czasami balkon za część wspólną budynku, a nie odrębne pomieszczenie, przynależące do konkretnego mieszkania.

Z prawnego punktu widzenia, wydanie pozwolenia przez administrację na montaż siatek na balkonach jest możliwe, jeśli działanie to nie jest sprzeczne z nakazem zachowania fasady budynku w należytym stanie. Oznacza to, że zamontowanie siatki na balkonie, nie powinno stanowić zagrożenia dla osób postronnych, a także wpływać negatywnie na wygląd elewacji danego budynku.

Nowoczesne usługi alpinistyczne Warszawa, obejmujące montaż siatek na balkonach, zapobiegają także zanieczyszczeniu tej powierzchni przez ptaki, czy też zakładaniu przez nie gniazd na balkonach.

Powierzając naszej firmie instalowanie siatki balkonowej polietylenowej można mieć pewność, że działanie to będzie wykonane w należyty sposób. Warto dodać, że dobrej jakości siatka z polietylenu to produkt wodoodporny, który nie ulega uszkodzeniom mechanicznym.

Jak przebiega mocowanie siatki ochronnej na balkonie?

Świadczone na najwyższym poziomie prace wysokościowe, obejmujące montowanie siatki na balkonach, stanowią gwarancję, że produkty te nie ulegną deformacji się pod wpływem silnych podmuchów wiatru, czy też ulewnych deszczów.

Nasza firma zajmuje się montażem siatek o różnych grubościach splotu i wielkościach oczek. Warto nadmienić, że każdorazowy montaż siatki balkonowej warto powierzyć fachowcom zatrudnionym w naszej firmie, ponieważ wykonają oni tę usługę w sposób bezpieczny i zgodny z przeznaczeniem tego produktu.

Sprawny montaż siatki balkonowej polega na zainstalowaniu zamocowań w odstępach 30 i 40 cm od siebie, a następnie poprowadzeniu przez nie stalowej linki. Musi być ona napięta, ponieważ montowana jest na niej siatka ochronna na balkon, przy pomocy metalowych spinek.

Polecane przez naszą firmę usługi alpinistyczne Warszawa, dotyczące montowania siatek balkonowych, są wykonywane metodą bezinwazyjną.

Oznacza to, że nie ingerują one w elewację budynku, ponieważ tego typu działania zazwyczaj spotykają się z wyraźnym sprzeciwem konserwatora zabytków, głównego architekta lub administracji czy wspólnoty, do której należy dana nieruchomość.

Profesjonalnie prowadzone przez nas prace wysokościowe Warszawa, umożliwiają szybkie i efektywne zamontowanie dowolnie wybranych siatek na balkonach w budynkach składających się z wielu kondygnacji. Dzięki nim można zabezpieczyć tę powierzchnię przed ptakami lub wyeliminować ryzyko upadku z wysokości domowego pupila.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa