Cieszący się dużą popularnością, profesjonalny montaż reklam na wysokościach, to zadanie, które warto powierzyć fachowcom. Do tego typu prac wykorzystuje się umiejętności alpinistów przemysłowych.

Reklamy wielkoformatowe mogą znajdować się na zewnątrz, zarówno biurowców, jak i budynków mieszkalnych. Jeśli ich miejsce przeznaczenia położone jest wysoko nad ziemię na wielokondygnacyjnym wieżowcu, niezbędna do wykonania montażu takiej reklamy jest pomoc profesjonalistów, specjalizujących się w świadczeniu tego typu usług.

Można ich znaleźć w naszej firmie, która od wielu lat zatrudnia przeszkolonych alpinistów przemysłowych, mających duże doświadczenie w wykonywaniu takich działań jak prace wysokościowe Warszawa.

Zleceniodawca może powierzyć nam montaż pojedynczej reklamy, jak również całej ich partii, do rozmieszczenia w różnych częściach miasta. Szybkie i sprawne umieszczenie reklamy lub banneru na fasadzie budynku, tablicy lub billboardzie, znajdujących się na dużej wysokości, wiąże się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, przeznaczonego do bezpiecznego poruszania się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami danego budynku.

Alpiniści przemysłowi, to osoby, które posiadają nie tylko profesjonalny sprzęt do wykonywania tego rodzaju czynności, ale również odpowiednie kwalifikacje, potwierdzone stosownymi zaświadczeniami.

Profesjonalny montaż reklam na wysokościach – zadanie dla alpinistów przemysłowych

Fachowy montaż reklam nie należy do łatwych zadań, ponieważ wymaga umieszczenia wybranej reklamy lub banneru na części zewnętrznej budynku lub na billboardzie, które są wysoko od powierzchni ziemi. Przymocowanie go wymaga doboru odpowiednich metod działania.

Oferowany przez naszą firmę montaż reklam na wysokościach, przebiega e różny sposób, w zależności od kilku czynników, między innymi od wysokości danego budynku, przeszkód architektonicznych, dostępności miejsca przygotowanego pod reklamę, jak również powierzchni zajmowanej przez konkretny billboard czy tablicę. W przypadku, gdy reklama ma zawisnąć na bardzo dużej wysokości, użycie drabiny czy podnośnika jest przeważnie niemożliwe. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług naszej firmy.

Nasi wykwalifikowani alpiniści przemysłowi, zajmujący się takimi usługami, jak montaż reklam Warszawa, w trakcie prowadzonych działań mocują swoje uprzęże do sztywnych elementów budynku czy też specjalnych wysięgników, po czym docierają do miejsca objętego pracami. Jest to rozwiązanie sprawdzone, które nie wiąże się z potrzebą wynajmowania profesjonalnego dźwigu lub pojazdu z podnośnikiem roboczym.

Szybki i sprawny montaż reklam świetlnych, telebimów i tablic interaktywnych na dużych wysokościach

Alpiniści przemysłowi, oprócz montażu i demontażu reklam na billboardach, tablicach reklamowych i bannerów, zajmują się także bieżącą konserwacją, oczyszczaniem i drobnymi naprawami dotyczącymi tych miejsc. Działania te prowadzone są, zarówno na zewnątrz budynków, jak i na konstrukcjach stanowiących powierzchnię reklamowe.

W ramach oferowanych przez naszą firmę usług, proponujemy nie tylko na montaż reklam Warszawa, ale także instalowanie tablic przestrzennych, siatek typu mesh, kasetonów, neonów świetlnych czy wielkoformatowych billboardów.

Dużym zainteresowaniem firm organizujących kampanie promocyjne cieszy się montaż reklam na wysokościach w formie billboardów ledowych lub telebimów, jak również tablic świetlnych digital i interaktywnych. Prace powierzone alpinistom przemysłowym, to nie tylko montaż reklam, ale także zabezpieczanie billboardów elektronicznych i tablic interaktywnych oraz wykonywanie drobnych napraw w razie ich uszkodzeń, spowodowanych działaniem wandali lub też negatywnymi czynnikami atmosferycznymi.

Agencje reklamowe i firmy zajmujące się kampaniami promocyjnymi, korzystają z wielu narzędzi, służących do reklamowania konkretnych artykułów lub usług. Jednymi z najpopularniejszych form reklamy są bannery, jak również blillboardy czy tablice, zawieszone na dużych wysokościach. Ich montaż zleca się specjalistom, takim jak alpiniści przemysłowi.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa