Po dokładnym myciu 13 piętrowego biurowca G9 w Warszawie przy ulicy Giełdowej, został mi powierzony do mycia jeden z największych biurowców w Gdańsku na dzielnicy Śródmieście.

Mowa oczywiście o Tryton Business House przy ulicy Jana z Kolna 11, którego budowa została ukończona w styczniu 2016 roku. Całość została zrealizowana przez firmę Echo Investment, natomiast projekt biurowca został opracowany przez architektów z firmy Arch-Deco.

Taka mała ciekawostka, o której pewnie nie każdy wie, ale w skład kompleksu wchodzą 2 biurowce posiadające po 4 i 5 pięter oraz 10-piętrowa dominata. Najwyższy biurowiec miał pierwotnie mieć 11 kondygnacji, ostatecznie jednak zdecydowano się na 13 kondygnacji nadziemnych. Było to związane ze zmianą lokalizacji parkingów, gdyż najpierw miały być dwa poziomy pod budynkami, a ze względów geologicznych powstał jeden poziom podziemny oraz dwa nadziemne w najwyższym budynku. 🙂

W związku z powyższym, wziąłem swoją ekipę na obiekt „Tryton” i zaczęliśmy prace. 😀 Mycie biurowca idzie sprawnie, jak każda praca którą wykonuję wraz ze swoimi pracownikami, natomiast efekty możecie oglądać każdego dnia.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa