Reklama, aby była efektywna, musi nie tylko być świetnie zaprojektowana, ale i zamontowana. To, gdzie jest umieszczona, ma ogromne znaczenie. Jeśli będzie zamontowana w często uczęszczanym miejscu, jej przekaz trafi do większej ilości odbiorców. To oczywiste, prawda?

Jednak nie zawsze jest możliwość zamontowania ekranu reklamowego czy banneru z pomocą podnośnika koszowego, czy rusztowania. Czasem jedyną możliwością prawidłowego umieszczenia go jest użycie technik alpinistycznych. Na czym polega taki montaż? Dziś kilka słów właśnie o tym.

Montaż ekranów reklamowych z dostępu linowego

Reklamy wielkoformatowe umieszczane na wieżowcach nie zawsze mają formę statycznego banneru. Coraz większą popularnością cieszą się telebimy z monitorem Led, który przyciąga wzrok lepiej niż płaska reklama.

Jednak samo przygotowanie oprogramowania i projekt telebimu to za mało, aby mógł być skuteczny. Konieczna jest jeszcze jego fachowa instalacja w odpowiedniej lokalizacji. I tu często klienci pytają mnie, czy każdy może zająć się takim montażem. No właśnie nie.

Specjaliści od marketingu dobrze wiedzą, jak wybrać lokalizację reklamy, w którym miejscu nieruchomości powinna być umieszczona. Jednak projekt to jedno, a montaż to zupełnie inna bajka. Dlatego instalację ekranu reklamowego warto powierzyć profesjonalistom od dostępu linowego, czyli alpinistom przemysłowym.

Firmy świadczące usługi montażu reklam i ekranów Led najlepiej poradzą sobie z tego rodzaju wyzwaniem. Nie zapominajmy, że takie reklamy umieszczane są na dużych wysokościach. To m.in. ściany budynków mieszkalnych czy biurowców. Jednak sama wysokość to jeszcze nie wszystko.

Równie często montowane są w trudno dostępnych miejscach. I w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie wykonania montażu firmie alpinistycznej.

Jak montowane są ekrany reklamowe?

Montaż bannerów to w porównaniu z ekranami Digital Signage to łatwizna. Jednak dla profesjonalnych alpinistów przemysłowych nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu sprzętowi są w stanie zapewniać naprawdę fachowe usługi w tym zakresie.

Jako alpinista miejski zawsze jestem przygotowany na różne ewentualności. Najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczenie przy montażu reklam sprawia, że jestem w stanie zapewniać szybką i bezpieczną instalację reklam na dużych powierzchniach.

Montaż banerów to naprawdę trudna sprawa. Dlatego warto powierzyć go najbardziej doświadczonemu specjaliście, który w swej ofercie zapewnia kompleksowe usługi na wysokościach. Odpowiednie przygotowanie oraz praktyka w tego rodzaju pracach zapewni nie tylko błyskawiczny, ale i profesjonalny montaż.

Alpinizm przemysłowy to dziś najchętniej wykorzystywana technika montażu na dużych wysokościach. Dlatego nie ma się co dziwić, że usługi profesjonalnych instalacji ekranów reklamowych przy użyciu technik alpinistycznych cieszą się coraz większą popularnością. Od wielu lat zajmuję się kompleksowym montażem i serwisem tego rodzaju reklam.

Współpracując z najlepszymi specjalistami od dostępu linowego, zapewniam najwyższy poziom usług. Jednak sam montaż to nie wszystko.

Kompleksowe zarządzanie ekranami reklamowymi

Nie jest żadną tajemnicą, że nośnik, jakim jest ekran Led to bardzo delikatny sprzęt. Owszem, z racji warunków, w których pracuje, musi być odporny na działanie czynników zewnętrznych, deszcz, śnieg czy słońce. Jednak pamiętajmy, że mimo wszystko to elektronika, z którą należy obchodzić się delikatnie. I to bez względu na to, czy montowana jest prosta instalacja, czy skomplikowane monitory na dużych powierzchniach. Dlatego warto tego rodzaju prace zlecić fachowcom, którzy na takich pracach znają się jak nikt inny.

W mojej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalny montaż telebimów, billboardów czy prostych reklam na wysokościach. Do powierzonych zadań podchodzę kompleksowo. Zapewniam nie tylko montaż, ale i profesjonalny serwis zamontowanych reklam na wszelkiego rodzaju obiektach budowlanych.

Dobrze wiem, jak ważny jest cel marketingowy Twojej firmy oraz jej wizerunek. Zadbam o nie. Potrzebujesz profesjonalnego montażu i serwisu ekranów reklamowych? Sprawdź moje realizacje i zobacz, jak mogę pomóc Ci w promocji Twojej marki.

Kategorie: Blog

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa