Właściciele mieszkań znajdujących się na najwyższych piętrach, często poszukują informacji, jak zabezpieczyć balkon przed ptakami? Sprawdzonym rozwiązaniem jest montaż kolców. Tego typu usługi warto powierzyć wyspecjalizowanym firmom, świadczącym prace na wysokościach.

Przynależące do nieruchomości balkony, często są zanieczyszczone przez ptaki. Zdarza się także, że gołębie, czy wrony, zakładają gniazda w tych miejscach, co uniemożliwia lub bardzo utrudnia korzystanie z tej powierzchni, właścicielom lub osobom, użytkującym dane mieszkanie.

Szybki i sprawny montaż kolców przeciw ptakom powierzony profesjonalistom, do których zalicza się nasza firma, stanowi pewne zabezpieczenie balkonu przed niepożądaną obecnością, zarówno małych, jak i dużych gatunków wyżej wymienionych zwierząt. Proponowane przez nas usługi alpinistyczne, obejmują fachowe mocowanie kolców na balkonie lub jego daszku, bez względu na ich gęstość, szerokość rozstawu drutów czy też długość podstawy.

Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści, wykonujący prace wysokościowe Warszawa, są w stanie zamontować odpowiednie kolce przeciwko ptakom, na dowolnie wybranym budynku szczególnie, jeśli dotyczy to bardzo wysokich kamienic lub bloków.

Jak zabezpieczyć balkon przed ptakami? – montaż kolców balkonowych

Wybór odpowiedniego rodzaju kolców na ptaki, leży w gestii danego właściciela nieruchomości z balkonem. Należy wspomnieć, że przed powierzeniem naszej firmie montażu kolców przeciw ptakom, należy skonsultować się z administracją danego budynku, w celu uzyskania pozwolenia na wykonanie tego typu działań.

Uzasadnione montowanie kolców na ptaki nie powinno budzić żadnych zastrzeżeń władz administracyjnych danego budynku, szczególnie, gdy elementy te nie powodują uszkodzenia elewacji budynku, zagrożenia osób postronnych, jak również nie wpływają negatywnie na walory estetyczne danej nieruchomości.

Prowadzone przez nas prace wysokościowe Warszawa, są wykonywane sprawnie, przy użyciu atestowanego i certyfikowanego sprzętu. Dzięki temu instalowanie kolców odbywa się w sposób bezpieczny, szybki i efektywny.

Świadczone przez naszą firmę usługi alpinistyczne z montażem kolców przeciw ptakom, są rozwiązaniem dla właścicieli mieszkań z balkonami, którzy nie potrafią poradzić sobie samodzielnie z inwazją gołębi czy innego ptactwa.

Prace wysokościowe obejmujące solidne i bezpieczne mocowanie kolców przeciw ptakom

Kolce na ptaki to elementy zaprojektowane bardzo starannie. Posiadają one wytrzymałą konstrukcję i są odporne na niekorzystne działanie wszelkiego typu czynników zewnętrznych. Prowadzone przez nas prace wysokościowe, umożliwiają instalowanie wybranego przez właściciela mieszkania modelu kolców, przeznaczonego do zabezpieczenia powierzchni przed dużymi i małymi gatunkami ptactwa.

Produkty te wyróżniają się konstrukcją, składającą się z rzędu kolców montowanych w długiej, plastikowej, miękkiej podstawie. Umożliwiają one bezproblemowe zabezpieczenie nawet bardzo dużej powierzchni balkonowej. Należy wspomnieć, że kolce na ptaki to produkty dostępne w przystępnej cenie, co umożliwia ich łatwą wymianę w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Oferowane przez nas usługi alpinistyczne Warszawa, związane z montażem kolców na ptaki na balkonach, to rozwiązanie, które sprawdza się w porach roku, gdy obserwowana jest duża aktywność ptactwa. W ramach prowadzonych przez naszą firmę działań, zajmujemy się również zdejmowaniem i wymianą kolców na nowe, bez ryzyka naruszenia elewacji, czy też uszkodzenia balustrady balkonowej.

Montujemy również siatki balkonowe, które skutecznie chronią te miejsca przed ptactwem, ale także zapobiegają wyrzucaniu różnych przedmiotów z balkonu przez dzieci, czy wypadnięciu z niego domowych pupili.

Inwazja gołębi, jak również innych ptaków, żyjących w aglomeracjach miejskich, jest ogromnym problemem dla właścicieli mieszkań, znajdujących się na wysokich piętrach. Sprawdzonym pomysłem na odstraszenie natrętnego ptactwa, może okazać się profesjonalny montaż kolców na balkonie.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa