Cieszący się coraz większą popularnością bezinwazyjny montaż siatki na balkon to zadanie, które można powierzyć specjalistom wykonującym prace wysokościowe. Działanie to nie wiąże się z potrzebą wykonywania żadnych nawiertów w elewacji budynków mieszkalnych, dzięki czemu nie dochodzi do jej uszkodzenia.

Zarządcy budynków mieszkalnych, należących do wspólnoty lub też spółdzielnie, zazwyczaj nie wyrażają zgody na montaż siatek na balkonach, który wymaga dokonywania nawiertów w elewacji. Działanie to bowiem wiąże się z uszkodzeniem tych części budynków, jak również wpływa na ich nieestetyczny wygląd.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie bezinwazyjnych w montażu siatek na balkon, chroniących przed wypadnięciem z tego miejsca zwierząt domowych, szczególnie kotów, jak i lądowaniem ptaków. Bezinwazyjny montaż siatki to metoda polecana wszystkim osobom posiadającym otwarte balkony.

Właściciele mieszkań z tego rodzaju balkonami, często skarżą się na ptaki, zagnieżdżające się w różnych zakamarkach tych miejsc. Samodzielne montowanie siatki na balkonie może nastręczać sporo trudności. Dlatego też usługi te warto powierzyć specjalistom zatrudnionym w naszej firmie.

Oferujemy prace wysokościowe obejmujące szybkie i bezpieczne przyklejenie do elewacji haków chemicznych, w odległości od 30 do 40 cm. Zastępuje to potrzebę wbijania tradycyjnych kołków i umieszczania w powierzchni zewnętrznej budynku dybli.

Montaż siatek na balkonach

Profesjonalnie przeprowadzony, bezinwazyjny montaż siatek na balkonach, to usługa, która powinna być wykonywana przez specjalistów zajmujących się między innymi takimi działaniami, jak prace wysokościowe Warszawa. W trakcie montażu, przez zaczepy przeprowadzana jest bardzo mocno napięta linka stalowa, która nie styka się z elewacją, ale zbliża do jej powierzchni.

Pozwala to na skuteczne zabezpieczenie balkonu, ponieważ w miejscu połączenia nie powstaje żadna szczelina, dająca potencjalną możliwość wyjścia na zewnątrz balkonu, domowemu zwierzakowi lub też przedostania się na balkon ptactwa żyjącego w miejskich aglomeracjach.

Montaż bezinwazyjny siatek na balkonach, powierzony specjalistom z naszej firmy, jakimi są alpiniści przemysłowi, jest wykonywany zawsze w sposób profesjonalny. Zastosowanie odpowiednio dobranych technik, sprzętu, jak również preparatów w postaci mocnego kleju, zapobiega uszkodzeniu siatki na skutek dużego obciążenia i zmiennych warunków atmosferycznych.

Dlaczego warto zamocować siatkę na balkonie?

Bezinwazyjny montaż siatek na balkonach, warto powierzyć profesjonalistom, ponieważ daje to gwarancję tego, że w trakcie wykonywania poszczególnych działań nie dojdzie do uszkodzenia elewacji bądź też balustrady balkonu.

Oferowane przez nas prace na wysokościach obejmują także ocenę stanu elewacji. Sprawdzamy, czy nie została już uszkodzona na skutek różnego typu czynników zewnętrznych. Jeśli zaistnieje taka sytuacja, montaż siatek na balkonach, nawet ten odbywający się sposób bezinwazyjny, może nie zostać jednak wykonany, głównie z uwagi na stopień wytrzymałości powierzchni, do której będzie montowana konkretna siatka.

Zamocowana do uszkodzonej elewacji może stanowić zagrożenie, dlatego też nasze prace alpinistyczne będą mogły w takim przypadku, być wykonane dopiero, gdy zostanie naprawiona elewacja i usunięte jej uszkodzenia. Proponowane przez naszą firmę usługi alpinistyczne, obejmujące między innymi bezinwazyjny montaż siatek na balkonach, mogą być przeprowadzane na każdym typie budynku.

To doskonałe rozwiązanie dla klientów borykających się z problemem obecności ptaków na balkonie. Warto wspomnieć, że zastosowanie siatki nie stanowi żadnego zagrożenia dla wyżej wymienionych zwierząt, jak również domowych pupili, szczególnie kotów. Jest natomiast pomocne, ponieważ zabezpiecza pupile przed wypadnięciem z balkonu lub ich ucieczką tą drogą z domu.

Alpiniści przemysłowi to osoby, które zajmują się także bezinwazyjnym montażem siatek na balkonach. Pozwala to na zabezpieczenie tych miejsc przed wydostawaniem się na zewnątrz zwierząt domowych, jak również przed odwiedzaniem ich przez ptaki.

Usługi alpinistyczne i prace wysokościowe Warszawa